Nadrabianie zaległości, cz. II

22. czerwca zakończyliśmy swój pierwszy sezon w A-klasie, którego niestety nie można zaliczyć do udanych. W 26 meczach zdobyliśmy 25 punktów (6 wygranych, 7 remisów i 13 porażek) co dało nam 13. miejsce na koniec sezonu, a co za tym idzie spadek do B-klasy. Do naszej ligi spadli również Czarni Czudec i Novi Nosówka, natomiast do klasy rzeszowskiej: Zimowit Rzeszów, Victoria Budy Głogowskie i Junak Słocina. Awans uzyskał Bratek Bratkowice i KP Zabajka. Najwięcej bramek dla naszego zespołu zdobył Artur Róg - 16, jest to trzeci najlepszy wynik tego sezonu w naszej lidze.

15 lipca rozpoczęliśmy przygotowania do nadchodzącego, jubileuszowego sezonu naszego zespołu. Na pierwszych treningach pojawiło się łącznie 24 zawodników w tym pięciu juniorów i dwóch zawodników którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z piłką. Treningów natomiast nie wznowili: Mateusz Pilch (wyjazd za granicę, dołączy później), Damian Jamróg (Juniorzy Stali Rzeszów), Arek Marciniec (Albatros Szufnarowa), Robert Gierlak (zakończenie kariery) i Krzysztof Łyszczarz, którego dalszy los nie jest znany. Pierwszy sparing rozegramy w sobotę 26 lipca o 16:00 w Strzyżowie ze spadkowiczem z IV ligi – Wisłokiem. Wszystkie mecze sparingowe będą zamieszczone w oknie "Przygotowania". Nasi ligowi rywale widnieją w tabeli.