Liga Typerów, 2. kolejka

Zapraszamy do typowania 2. kolejki naszej ligi. Mecze można typować do niedzieli 31. sierpnia do godziny 10:00.

Mecze do typowania:

Albatros Szufnarowa - Iskra Zgłobień
Huragan Kozłówek - Korona Dobrzechów
Grunwald Budziwój - Novi Nosówka
Diament Pstrągowa - Grunwald Połomia
Czarni Czudec-Płomyk Lutoryż
Start Lubenia - Sokół Grodzisko

Krótkie zapowiedzi i nasze typy:

Albatros Szufnarowa - Iskra Zgłobień 1:3
Po ostatnim "wielkim powrocie" drużyna Albatrosa na pewno będzie miała ochotę na więcej. Jednak tym razem rywal będzie o wiele trudniejszy, a do tego bardzo zdeterminowany po porażce w pierwszy meczu. Wydaję mi się, że to jednak doświadczenie i determinacja weźmie górę i trzy punkty z Szufnarowej wywiezie Iskra.

Huragan Kozłówek - Korona Dobrzechów 0:3
Patrząc na wyniki pierwszej kolejki to Korona jest zdecydowanym faworytem tego meczu. Huragan ma problemy kadrowe i jeśli nic się w tej kwestii nie zmieni, ciężko będzie też o lepsze wyniki. Korona pokonując Iskrę pokazała, że będzie w tym sezonie walczyć z każdym na równi i to też powinna udowodnić w tym meczu.

Grunwald Budziwój - Novi Nosówka 0:5
W tym meczu także to goście są zdecydowanym faworytem. Nosówka powinna bez problemu przywieźć 3 pkt do domu, zdobywając po raz kolejny sporo bramek. .

Diament Pstrągowa - Grunwald Połomia 3:0
Nasza drużyna po porażce w Lutoryżu na pewno będzie zdeterminowana żeby odnieść zwycięstwo, a w szczególności na własnym boisku, co zawsze sprawiało problemy. Rywal po swoim pierwszym meczu w Budziwoju na pewno sporo się nauczył, ale wydaję się, że to nie wystarczy na młody i bardziej doświadczony zespół Diamentu.

Czarni Czudec - Płomyk Lutoryż 3:2
Drużyna Czarnych po dość niespodziewanej porażce w Grodzisku, na pewno będzie chciała wygrać i pokazać, że był to tylko wypadek przy pracy. Jednak na drodze staje Płomyk, który na pewno nie zamierza po wygranej z Diamentem jeszcze przygasnąć. Mimo wszystko drużyna z Czudca na swoim stadionie powinna pokazać się zdecydowanie z lepszej strony mimo, że na pewno łatwo nie będzie.

Start Lubenia - Sokół Grodzisko 1:2
Mimo problemów kadrowych przed sezonem drużyna Sokoła poradziła sobie z faworyzowanym Czudcem. W tym meczu również będzie faworytem, aczkolwiek Start będzie chciał zmazać plamę po ostatniej fatalnej porażce z Albatrosem.