Liga Typerów, 1. kolejka

Zapraszamy do typowania 1. kolejki naszej ligi. Mecze można typować do niedzieli 24. sierpnia do godziny 12:00.

Mecze do typowania:

Start Lubenia - Albatros Szufnarowa
Sokół Grodzisko - Czarni Czudec
Płomyk Lutoryż - Diament Pstrągowa
Grunwald Połomia - Grunwald Budziwój (Rzeszów)
Novi Nosówka - Huragan Kozłówek
Korona Dobrzechów - Iskra Zgłobień

Krótkie zapowiedzi i nasze typy:

Start Lubenia - Albatros Szufnarowa 3:1
Niestety nic nie wiemy o przygotowaniach do sezonu gospodarzy tego meczu, goście natomiast rozegrali jeden sparing - z drużyną Diamentu Pstrągowa, który przegrali 8:1. W poprzednim sezonie oba mecze wygrała Lubenia, więc i w tym spotkaniu wydaje się być faworytem.

Sokół Grodzisko - Czarni Czudec 1:4
W tym meczu faworytem wydaje się być drużyna z Czudca. Spadkowicz z A-klasy rozegrał 5 spotkań kontrolnych, natomiast Sokół tylko jeden i to w nie pełnym składzie. Dodatkowo gospodarze trenują dopiero drugi tydzień, co stawia ich w trudnej sytuacji z długo już trenującą drużyną Czarnych.

Grunwald Połomia - Grunwald Budziwój (Rzeszów) 5:3
Drużyna z Połomii wraca do rozgrywek ligowych. Od dłuższego czasu gospodarze rozgrywają sparingi z różnym skutkiem, natomiast o drużynie z Rzeszowa nie wiele możemy powiedzieć. W poprzednim sezonie wygrali oni tylko dwa mecze, a w poprzednich sezonach zajmowali dolne miejsca tabeli.

Novi Nosówka - Huragan Kozłówek 3:0
W tym meczu również faworytem będzie spadkowicz z A-klasy. Nosówka rozegrała kilka spotkań przed sezonem w tym w Turnieju o Puchar Burmistrza, gdzie zajęła 2. miejsce. Huragan natomiast rozegrał 3 mecze, remisując dwa z nich i w jednym ponosząc porażkę.

Korona Dobrzechów - Iskra Zgłobień 1:1
Iskra w tym sezonie na pewno będzie walczyć o powrót do A-klasy, w poprzednim sezonie brakło im do tego zaledwie punktu. Jednak to Korona była górą w dwumeczu sezon temu, a na własnym boisku zgasiła Iskrę

Płomyk Lutoryż - Diament Pstrągowa
Płomyk jest drużyną nieobliczalną, a w szczególności w spotkaniach z naszą drużyną. Miejmy jednak nadzieję, że sezon w A-klasie sporo nas nauczył i tym razem to Diament będzie górą. Swoich meczy nie będziemy obstawiać.