Sparing z Sokołem na remis

W ostatnim sparingu przed sezonem zmierzyliśmy się z Sokołem Grodzisko. Niestety goście przyjechali w niepełnym składzie i trzech naszych zawodników musiało uzupełnić ich skład. Cały mecz w Grodzisku rozegrał Arek Grodzki, który nie będzie mógł zagrać w pierwszym meczu przyszłego sezonu. Po połowie zagrali tam też Mateusz Pilch, Grzesiek Czarnik, Rafał Szela i Grzesiek Iskra.

Pierwszą bramkę w meczu zdobył Bartek Szela, popisując się ładnym strzałem z dystansu. Asystę zaliczył Konrad Bieda, który chwilę wcześniej wszedł na boisko za kontuzjowanego Jarka Górke.Chwilę później błąd popełnił Paweł Leśniak, który w niegroźnej sytuacji sfaulował w polu karnym zawodnika gości. Nasz bramkarz nie wyczuł interwencji strzelającego i było 1:1.

Mimo, że graliśmy mniej chaotycznie od naszych rywali, gra wyglądała w porównaniu do poprzednich meczy dość miernie. Być może dlatego, że w drugiej połowie wielu graczy ustawianych było na nieswoich pozycjach.

Przy drugiej bramce dla Diamentu znowu w roli głównej był Bartek Szela, który minął trzech obrońców i wyłożył piłkę do Konrada,a ten nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Chwilę później goście wyrównali, jednak ten wynik nie utrzymywał się długo. Znowu z dystansu, tym razem z rzutu wolnego bramkę zdobył Bartek Szela. Goście znów zdołali wyrównać w sytuacji sam na sam nasz bramkarz nie miał większych szans.