Resovia II Rzeszów - Diament Pstrągowa 6:1

W ostatnią niedzielę, przegraliśmy na sztucznym boisku Resovii z "dwójką" 5:1.
Gospodarze znacznie lepiej operowali piłką, szybko przemieszczali się z nią pod nasze pole karne jednak brakowało im celnego strzału. Pierwsze dwie bramki tracimy właściwie w ten sam sposób. Rzut wolny z ok. 18m. - wydawałoby się łatwa piłka - jednak nasz bramkarz sparował ją przed siebie, najszybciej do niej dopadł gracz Resovii i było 1:0. Chwilę później rzut wolny z tej samej odległości i znowu błąd popełnia nasz bramkarz, któremu piłką wyślizgnęła się z rąk i wpadła do bramki. Trzecią bramkę tracimy po dośrodkowaniu z prawej strony i z bliskiej odległości głową napastnik gospodarzy wpakował ją do bramki. Pod koniec pierwszej połowy zdobyliśmy bramkę jak się później okazało honorową. Prostopadłą piłkę do Mariusza Środonia zagrał Arek Grodzki, ten podciągnął do linii końcowej i wyłożył "patelnie" Mateuszowi Pilchowi, który z problemami ale jednak umieścił piłkę w siatce.
Druga połowa była podobna do pierwszej. Jednak to my stworzyliśmy sobie pierwszą sytuację bramkową. Bezpańską piłkę przed polem karnym przejął Jarek Górka i w sytuacji "sam na sam" pewnie uderzył obok bramki. W tej części meczu Resovia skupiła się na strzałach z dystansu, które były bardzo niecelne. Dopiero ok. 65 min. sprzed pola karnego uderzył jeden z zawodników Resovii i piłka po rękach bramkarza wpadła do bramki. Kolejna bramka w tym meczu wpadła również po błędzie bramkarza, który wybijając "piątkę" podał pod nogi napastnika a ten bez problemu wykorzystał sytuacje. Ostatni gol padł po sytuacji "sam na sam", choć niewiele brakło naszemu bramkarzowi by wybronił ten strzał.

Skład w 1. połowie: Kopiec - Grodzki A. Iskra, Filip, Gierlak W. - Środoń M. Iwan, Górka, Koszarski M. - Grodzki D. Pilch

Skład w 2. połowie: Pazdan - Grodzki A. (Czarnik G.) Iskra, Filip, Leśniak - Szczepan, Iwan, Górka, Środoń (Koszarski M.) - Czarnik M. Pilch (Grodzki D.)