Płomień - Diament 1:1

W ubiegłą niedziele rozegraliśmy czwarty sparing przed rundą wiosenną. W Zagorzycach zremisowaliśmy z tamtejszym Płomieniem 1:1. Mecz był dość wyrównany z lekkim wskazaniem na gospodarzy którzy stworzyli sobie więcej sytuacji bramkowych. Obie drużyny prezentowały podobny styl gry, próbując rozgrywać piłkę od tyłu. To trochę lepiej wychodziło gospodarzom, jednak to nie przynosiło większych korzyści, bo dobrze radziliśmy sobie w obronie. Obie bramki padły w drugiej połowie, tuż po rozpoczęciu bramkę zdobył Płomień po nieporozumieniu bramkarza z obrońcami. Wyrównaliśmy ok. 60. minuty, Wojtek Gierlak zagrał do Mariusza Środonia, ten ograł jednego zawodnika zakładając mu "siatkę", drugiego w ten sam sposób i trzeciego również, zagrał do Mateusza Czarnika, który jeszcze chwilę pobawił się z piłką i uderzył pod poprzeczkę. Zarówno my jak i gospodarze mogli zdobyć zwycięską bramkę, jednak dobrze spisywali się golkiperzy i mecz zakończył się sprawiedliwym remisem.

Skład w 1. połowie: Kopiec - Grodzki A. Iskra, Zięba, Leśniak - Środoń, Bieda, Górka, Iwan, Szczepan - Pilch

Skład w 2. połowie: Pazdan - Czarnik G. Zięba (Iskra), Filip, Gierlak W. - Koszarski M. Bieda (Grodzki A.), Górka (Leśniak) Czarnik M. Modlisz (Środoń) - Pilch (Modlisz)