Nowy sezon - sytuacja kadrowa

Przed nowym sezonem doszło do sporych zmian w składzie Diamentu w tym m.in na stanowisku trenera gdzie Tomasza Orłowskiego zastąpił Kacper Gajdek. W porównaniu do poprzedniego sezonu w drużynie Diamentu nie zobaczymy kilku zawodników, którzy stanowili o sile naszej drużyny.

Z powodu kontuzji w rundzie jesiennej w barwach Diamentu nie zobaczymy takich zawodników jak: Marcin Wiater, Mateusz Czarnik, Bartosz Szela, Konrad Przygoda.

W pierwszych tygodniach trener nie będzie mógł też liczyć na zawodników, którzy aktualnie przebywają na wyjazdach zagranicznych: Arkadiusz Grodzki, Michał Koszarski, Arkadiusz Jawor, Grzegorz Czarnik.

Na zmiany barw klubowych zdecydowali się m.in.: Konrad Bieda (LKS Trzebownisko),Sebastian Złotek (Wisłok Strzyżów), Damian Grodzki (Grunwald Budziwój), Filip Bilski ( Grunwald Budziwój). Szczególnie odczuwalna będzie strata naszych wychowanków.

Transfery:

Przybyli: Kacper Gajdek (trener), Sebastian Filip (KS Zaczernie), Michał Holko (Relax Księżpol), Miłosz Ślenzak (Orły Rzeszów)

Odeszli:Konrad Bieda (LKS Trzebownisko),Sebastian Złotek (Wisłok Strzyżów), Damian Grodzki (Grunwald Budziwój), Filip Bilski (Grunwald Budziwój)