Izolator - Diament 3:5

W środę 6. sierpnia rozegraliśmy sparing z drużyną juniorów Izolatora Boguchwała. Mecz zakończył się wynikiem 5:3 (3:0).

Pierwsza połowa była całkiem niezła w naszym wykonaniu. Nie popełnialiśmy wielu błędów, a drużyna z Boguchwały nie stwarzała sobie dobrych okazji do zdobycia bramki, poza strzałem z dystansu i sytuacją "sam na sam" wybronioną przez naszego bramkarza. Natomiast my wielokrotnie atakowaliśmy, co udokumentowaliśmy trzema bramki. Najpierw dobrym dośrodkowaniem z lewej strony popisał się Arek Grodzki, piłkę na krótkim słupku strącił Mariusz Środoń i było 1:0. Chwilę później znowuz lewej strony piłkę do Damiana Grodzkiegozagrał Mateusz Czarnik a ten w swoim stylu wkręcił obrońców i zewnętrzną częścią stopy uderzył obok bramkarza. Trzecią bramkę zdobył - kto by się spodziewał - Jarek Górka. Po uderzeniu Mariusza Środonia, piłka odbiła się od obrońcy, dopadł do niej "Dziura" czy "Otwór" -jak kto woli - i uderzył piłkę tak jak tego zazwyczaj nie robi, tj.wewnętrzną częścią stopy a do tego uwaga.. W BRAMKĘ, a że była pusta to bramkarz gospodarzy musiał po raz kolejny wyciągaćpiłkę z siatki.

Druga połowa była już bardziej wyrównana. Martwią po raz kolejny łatwe błędy w obronie. Znowu niepewnym wyjściem Dominika Kopca straciliśmy pierwszą bramkę. Później piłkę pod nogi rywalowi zagrał Piotrek Gątarski, a trzecia bramka to złe wybicie Grześka Iskry. Na szczęście i my zdobywaliśmy bramki. Z rzutu karnego po faulu bramkarza na Rafale Szeli zdobył Bartek Szela, a po dośrodkowaniu Konrada Koszarskiego piłkę do własnej bramki skierował obrońca Izolatora. Po meczu wydaje mi się możemy mieć dobre wrażenia, ale w kolejnych meczach nie możemy popełniać tak prostych błędów w łatwych sytuacjach.

Skład 1. połowa: Dawid Pazdan - Grzesiek Czarnik, Marcin Strzępek, Mariusz Filip, Arek Grodzki - Patryk Piekarz, Bartek Szela, Damian Grodzki, Jarek Górka, Mateusz Czarnik - Mariusz Środoń

Skład 2. połowa: Dominik Kopiec - Patryk Piekarz (Grzesiek Czarnik), Piotr Gątarski, Grzesiek Iskra, Arek Grodzki (Konrad Koszarski) - Paweł Leśniak,Jarek Górka, Mateusz Czarnik (Damian Grodzki),Bartek Szela, Michał Koszarski - Rafał Szela

Po kliknięciu na mecz z prawej strony też można przeczytać relację, zobaczyć skład i ustawienie.