Autor:

Mateusz Stawarz

Utworzono:

01.05.2016

Spotkanie rozpoczęło się w świetnej atmosferze. Obie drużyny zostały wyprowadzone przy asyście młodych zawodników Akademii Piłkarskiej w Czudcu oraz aplauzie licznie zgromadzonych kibiców.Nasza drużyna doskonale zaczęła spotkanie, bo już w 4 minucie meczu, bramkęna 1-0 zdobył S. Dudek.Przeważaliśmy i stworzyliśmy sobie jeszcze kilka dogodnych sytuacji, ale brakowało nam skuteczności, lub świetnie interweniował bramkarz gości. Tempo naszej gry nieco spadło w drugiej części pierwszej połowy, a gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. Pomimo prowadzenia, z nieco mieszanymi nastrojami schodziliśmy do szatni. Brak skuteczności nie pozwalał nam jeszcze na rozluźnienie w tym meczu. Wszystko zmieniło się w drugiej połowie. Swoją wyższość potwierdziliśmy już w 46 minucie. Świetną akcję z prawego skrzydła wykończył z ostrego kąta M. Kucharzyk. Grało nam się coraz bardziej swobodnie. Diament było stać na jedną groźną kontrę, ale w dogodnej sytuacji pomylił się napastnik gości. W 56 minucie podanie na lewą stronę otrzymał D. Stawarz, który dynamicznie wbiegł w pole karne i strzałem w długi róg pokonał bramkarza Diamentu. Sukces naszej drużyny przypieczętował w doliczonym czasie gry A. Jodłowski. Wysokie zwycięstwo i ładna gra, na pewno mogła się podobać naszym kibicom, którym dziękujemy za liczne przybycie. Za tydzień czeka nas pauza, a za dwa tygodnie wyjeżdżamy na trudny teren do Lubeni.